wtorek, 10 czerwca 2014

No to zaczynamy

No to zaczynamy.
W filmie przeważnie jest tak że nawet jeśli nie zdążymy na początek to nic się nie stanie bo i tak jakoś sobie poradzimy z oglądaniem dalszej części filmu. Natomiast ważny jest środek filmu a najważniejszy jego koniec. Więc czemu w życiu znamy koniec, początka nie pamiętamy a środek jest najważniejszy?

Cóż moja odpowiedź jest taka:
Może dlatego że mimo iż znamy koniec naszej historii to sami zdecydujemy jakim będziemy typem historii. Dramatem a może komedią? A może czymś nowym? Czy będziemy żyć tak aby nam się podobała nasza historia? A może będziemy liczyć na opinię innych, ale jaką mamy pewność że ktoś zainteresuję się naszą historią i ją oceni? 
Wprawdzie to nie odpowiedź a bardziej kolejne pytania ale cóż tylko na to wpadłam. Jak wy sądzicie ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz