wtorek, 10 czerwca 2014

No to zaczynamy

No to zaczynamy.
W filmie przeważnie jest tak że nawet jeśli nie zdążymy na początek to nic się nie stanie bo i tak jakoś sobie poradzimy z oglądaniem dalszej części filmu. Natomiast ważny jest środek filmu a najważniejszy jego koniec. Więc czemu w życiu znamy koniec, początka nie pamiętamy a środek jest najważniejszy?

Cóż moja odpowiedź jest taka:
Może dlatego że mimo iż znamy koniec naszej historii to sami zdecydujemy jakim będziemy typem historii. Dramatem a może komedią? A może czymś nowym? Czy będziemy żyć tak aby nam się podobała nasza historia? A może będziemy liczyć na opinię innych, ale jaką mamy pewność że ktoś zainteresuję się naszą historią i ją oceni? 
Wprawdzie to nie odpowiedź a bardziej kolejne pytania ale cóż tylko na to wpadłam. Jak wy sądzicie ?

Pierwszy post

Pierwszy post.
Taki wprowadzający.
Witam u siebie.
Miło goszczę Ciebie tutaj na moim blogu.
Mam nadzieję że nie opuścisz go szybko,
lub przynajmniej będziesz o nim pamiętać.
Wracając do głownego wątku,
czyli po co pierwszy post wprowadzający.
Będę na tym blogu
opisywać rózne przemyślenia.
Niektóre trochę dziwne,
niektóre natomiast całkowicie realne.
Czasami może zdarzy mi się zamieścić 
post który będzie opowiadał
o moim dniu.
Czyli oddaje się całkowicie temu blogowi,
i powierzam mu moje sekrety
oraz wam.
Mam nadzieję,
że coś was tutaj zaciekawi.
Coś co mogło by być tym czego szukacie,
lub przynajmniej pomocą w odnalezieniu tego.
Dziękuje za przeczytanie i zapraszam.